top of page

Yeni nesil Riva flybridge serisinin son üyesi 90’ Argo, geniş alanları, yeni kokpit yerleşimi ve çift master kabin olmak üzere toplam dört kabini ile Riva hikayesinde heyecan verici bir sayfa açıyor.

Zerafet ve konforun görkemli zaferinde, 90’ Argo’nun cömert mekanlarında eşsiz Riva stili İtalyan iç tasarımının en prestijli isimlerinin katkılarıyla tamamlanıyor.

Mauro Micheli ve Sergio Beretta tarafından kurulan Officina Italiana Design ile Piero Ferrari yönetimindeki Ferretti Group’un Ürün Strateji Komitesi ve Mühendislik Departmanı ortaklığında hayat bulan Riva 90’ Argo göz alıcı profili ve sportif çizgileriyle dünyanın dört bir yanında görenleri kendine hayran bırakıyor.

Modelin yenilenmiş üst güvertesinin aerodinamik çizgileri geniş gövde camları,  ana güvertedeki tam boy camlar  ve tekne arkasındaki yanal cam yüzeyler gibi birçok dikkat çekici dış dizayn özellikleriyle vurgulanmaktadır.

RIVA 90’ ARGO

GÜZELLİĞİN VE YENİLİĞİN EFSANESİ

ALT GÜVERTE

Ana güvertenin sancak tarafından erişilebilen alt güvertede günlük kullanım için bir banyo ve kendi banyosuna ve 2 metrenin üzerinde tavan yüksekliğine sahip 3 adet çift kişilik VIP kabin yer almaktadır.

20 metrekarelik arka kabin, konukların kendilerini teknenin gerçek sahipleri gibi hissetmelerini sağlayan ikinci bir master kabindir. Yatağın arkasında, teknik bölgelere olan uzaklık ve özel olarak geliştirilmiş ses yalıtımı ile birlikte olağanüstü akustik yalıtıma katkıda bulunan bir giyinme dolabı ve büyük bir banyo konumlandırılmıştır.

Mürettebat alanı, alt güvertenin ön tarafında yer alır. Kullanışlı bir yemek bölümü ve her biri kendi banyosu ve ayrı duşu olan ranzalı iki adet çift kişilik kabin içerir.